www.GrAnIt-BoSsI.pAgE.Tl
  shpejto çdo program
 
Shpejto cdo programShpejtoni cdo program sipas ketij procesi:

1.Hapeni programin te cilin doni te shpejtoni
dhe shtypeni CTRL - ALT - DELETE dhe do tju hapet
Task Manager shkoni tek Tabi PROCESSES dhe p.sh ke hap Winampin dhe
dhe do ta gjeni me emrin winamp.exe(demethene me prapashtese .exe) klikoni mbi te me te djathten e mausit
dhe shkoni tek SET PRIORITY dhe zgjidhni HIGHT ose LOW i kuptoni kto ( me e shpejta dhe me e ngadalshmja) ka edhe opcione te tjera......ktu klikon njeret nga opcionet hapet njer dritare ku shkrun Warning ju klikoni OK

Per te verejt ndryshimin do levizjani winampin neper desktop dhe do te shihni se
sa shpejt do te leviz pa mos u bllokuar dhe gjithashtu hapet shpejt....................

Add comment to this page:
Your Name:
Your message:

 
  (58)visits  
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free