www.GrAnIt-BoSsI.pAgE.Tl
  @21
 

 
 
Bentler: Situata e sigurisë në Kosovë - stabile
Situata e sigurisë në Kosovë është stabile dhe kjo është arsyeja pse NATO-ja do të reduktojë një numër trupash nga Kosova, ka thënë komandanti i KFOR-it, gjenerali gjerman Markus Bentler....

më shumë >>
         
URIMI I PRESIDENTIT SEJDIU PËR VITIN E RI 2010   URIMI I KRYEMINISTRIT THAÇI PËR VITIN E RI   Thaçi: 2010 do të jetë viti i rritjes së zhvillimit ekonomik

 

 
 BE dënon shpërthimet në Pakistan
 Mot i lig në Brazil, mbi 50 të vdekur
 Shpërthim në një fabrikë të mjeteve piroteknike, 9 të vdekur
 Bilanci i ri: 93 të vdekur në sulmin vetëvrasës në Pakistan
 Kazakistani merr kryesimin e OSBE së
 Musavi: Nuk kam frikë të vdes për reformat e vendit
 30 piktura u vodhën në jug të Francës
 Pakistan: Rritet në 88 bilanci i të vrarëve
 SHAH
 Shumaher përsëri në Formula 1
 Pritje në FFK
 FUTBOLL:Barcelona - Estudiantes 2:1
 Nga Federata e Futbollit të Kosovës
 Liga e Kampionëve
 Takimi Mustafa - "Plisat"
 KUPA E KOSOVËS NË FUTBOLL
 

 
 
RTV21 Promo gjenerale
Programi festiv gjenerale - Promo
1kafe op Labi party2 - Promo - 03.01.2010
Programi festiv i Vitit te Ri - Promo
Filma artistik premier - Promo - 03.01.2010
Programi festiv i Vitit te Ri - Promo
1kafe op Labi party2 - Promo - 02.01.2010
Programi festiv i Vitit te Ri - Promo
Vite te humbura - Promo - 02-04.01.2010
 
LAJMET FLASH
"Diqka po zihet" - 27.12.2009
"2 me 1" - 27.12.2009
"Rendez Vous " - 26.12.2009
"Rendez Vous " - 19.12.2009
"2 me 1" - 20.12.2009
"ZOOM" - 17.12.2009
"Sy me Sy - me Lytfi Haziri" - 16.12.2009
"Rendez Vous " - 12.12.2009
 
 

http://www.kqz-ks.org/ 

Risi nga RTV 21 dhe partnerët e vet.
 
 

 
 
Teatri Kombëtar në këtë fundvit
U promovua libri "Ligjeratë mbi Çështjet Gjinore"
KINEMATOGRAFI
Ferizaj: Përfundoi Festivali i teatrove
Prishtinë: Ndërtohet qendra kulturore për fëmijët
Botime të reja
Kinematografi
Kinematografi
Tiranë: U prezantua "Albanizma" e Sabri Hamitit
Në këtë fundjavë në Ferizaj

RTV21 mbështet KAEF-in

Add comment to this page:
Your Name:
Your message:

 
  (58)visits  
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=