www.GrAnIt-BoSsI.pAgE.Tl
  fraza dashurie
 

Posto nje fraze

Qyteti: gjilan - Postuar me: December 25, 2009 1:36 am
Email

drena  keto mund ti gjeni vetem ne www.granit-bossi.page.tl

Nese nuk te kujtohem do te prezantohem T`DUA e kam emrin vetem TY mbiemrin e lindur nga nje femr me vendbanim tek nje zemr

Qyteti: llapushnik - Postuar me: December 24, 2009 10:48 pm
Email

festim berisha

te dashurova me dashurove po shpejt dashurine e harrove e zerin kur sma nive kur emri ma degjon e kur se me thirr e se kujton

Qyteti: Prizren - Postuar me: December 24, 2009 7:59 am
Email

Lejla

Te heshtur te dy ne ket dhome qendrojme
e njeri-tjetrin fare se shikojme
dua te te flas,por me nuk kam fjale
ne heshtje lus Zotin kete momen ta ndal
S'dua te rrjedh koha,e ne te na ndaj
e shikoj qiellin dhe filloj te qaj
se qfare po na pret,tani mire e di
por kete se pranojme,as un e as ti

Qyteti: prishtina - Postuar me: December 24, 2009 6:03 am
 

blerinda

perse malli per ty u be kaq i madh edhe kur te kam pran edhe kur je larg nuk edi cka ka ndodhur me ne te dy tani e mesova se kjo eshte dashuri

Postuar me: December 24, 2009 5:50 am
 

GIMI

Per ty jetoj . Per ty edhe vdes . Per ty lopen me gjith viq e shes.

Qyteti: pg - Postuar me: December 24, 2009 2:27 am
Email

gloria

U mblodhen njer ndjenjat lumturia xhelozia cmenduria dashuria edo luanin sylla mbylla ira per te ruajtur cmenduris te gjitha ufshehen vetem dashuria dhe pa nji trendafil pa ngjyr dhe u fshe ugjeten te gjitha vec dash. e cemnduria filloi bertiste derisa xhelozia i tregoi ku qe dhe cmenduria mori nji shkop e po i binte ......trendafilit derisa e vrau dashurin dhe trendafili nga gjaku i dashuris mori ngjyr

Qyteti: pz - Postuar me: December 23, 2009 6:44 pm
Email

sindi

buzet e buta si llokum per veq meje sun ti gic askush

Qyteti: grecce - Postuar me: December 23, 2009 5:46 am
Email

kristi

Te dua te them me beso,e jotja jam me kujto,me lot ne sy te them,dashurine time mos e haro.[mace]

Qyteti: shkup - Postuar me: December 23, 2009 5:45 am
Email

ajten

tani zemra yte i perket dikujt tjeter tani e tutje konsiderom te vdekur mos mendo per mua as une zdo mendoj per ty se jeta ime gjithmon ka qen zi ne dit do ta kuptosh ke e ke lenduar nje zemer te vrar qe te ka dashuruar.nga AJTENI

Qyteti: prizren - Postuar me: December 23, 2009 2:09 am
Email

valton

erdhi dashuria u mbyt njerzia

Qyteti: grecce - Postuar me: December 22, 2009 3:49 pm
Email

kristi

kush mund te krahasoet me ty,kush mund te te mare nga une,ku mund te shkosh mbas meje,kurre mos haro fjalen [SAGAPO]

Qyteti: italy - Postuar me: December 22, 2009 7:54 am
Email

shkelqimm

Tri detyrat më të rënda të kësaj bote janë:ta shpërblesh urrejtjen me dashuri,pranimi i të pamundshmës dhe thënia:-unë isha gabim

Qyteti: vlore - Postuar me: December 22, 2009 7:25 am
Email

Nela

I dashur do te doja qe tani te ishe pran meje, me nje telefonat mos te me genjeje,me nje puthje mos te me mashtroje,pastaj me nje tjeter te me tradhetoje...

Qyteti: i humbur - Postuar me: December 22, 2009 5:17 am
 

zona

TE KERKOJ
Te kerkoj kudo,ne qdo lule
ne qdo deg te kerkoj,kot.
Te kerkoj edhe te qarri i vjeter,aty ku filloj dashuria jonë.Kot!?
Ste gjej askund,se ti ishe hudhur ne krahet e tjetrit.

Qyteti: grecce - Postuar me: December 21, 2009 8:10 pm
Email

kristi

Peshku do uje te notoje,zogu do ajer te fluturoje,zemra do gjak te punoje,njeriu do dashuri te jetoje.

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

 

 

Faqe 1 nga 125   Tjeter »   

[ Login Staf

The last comments on this page:
Comment posted by Strempel, 06/22/2020 at 10:47pm (UTC):
red viagra pills

Comment posted by AStusiaimmall, 06/23/2020 at 2:36am (UTC):
<a href="https://cialisle.com/">cialis 5mg</a>

Comment posted by Wishart, 06/26/2020 at 12:06pm (UTC):
I'm non surely where you're getting your information, just right subject.
I necessarily to spend some prison term encyclopaedism More or understanding Sir Thomas More.
Thanks for fantastical info I was sounding for this information for my deputation.

Comment posted by Solano, 06/27/2020 at 1:27am (UTC):
viagra sale no prescription

Comment posted by Crouse, 06/27/2020 at 8:28am (UTC):
cialis prescription

Comment posted by Newsom, 06/28/2020 at 7:42am (UTC):
cheap viagra 100mg free shipping

Comment posted by Leff, 06/28/2020 at 2:50pm (UTC):
buy viagra generic online usa pharmacy

Comment posted by Runyan, 06/30/2020 at 7:57pm (UTC):
careprost better to buy

Comment posted by Morgan, 07/01/2020 at 11:35am (UTC):
cenforce 200mg deals

Comment posted by MacNeil, 07/04/2020 at 12:26pm (UTC):
amoxicillin 500 mg goodrx

Comment posted by Nankervis, 07/04/2020 at 3:55pm (UTC):
generic cialis no doctor's prescription

Comment posted by Mcvay, 07/05/2020 at 9:14pm (UTC):
cephalexin 500mg capsule antibiotic price

Comment posted by Prada, 07/07/2020 at 1:23pm (UTC):
erectile dysfunction medicines cialis cialis

Comment posted by Lavallee, 07/09/2020 at 5:42pm (UTC):
where can i order tylenol

Comment posted by Genders, 07/10/2020 at 8:10pm (UTC):
acetaminophen 500mg tab

Comment posted by Brant, 07/10/2020 at 10:51pm (UTC):
albuterol syrup vs inhalation

Comment posted by Benavidez, 07/27/2020 at 1:06am (UTC):
generic tylenol at walmart

Comment posted by Beatham, 07/27/2020 at 1:58am (UTC):
naloxone for alcoholism

Comment posted by Kovar, 07/28/2020 at 12:20am (UTC):
tylenol tablets 500 mg

Comment posted by McCabe, 07/29/2020 at 3:59am (UTC):
cheapest 100mg viagra delivered overnight

Comment posted by Polglaze, 07/30/2020 at 8:01am (UTC):
how much does prednisone cost

Comment posted by Greenhalgh, 07/30/2020 at 8:41pm (UTC):
cialis usa

Comment posted by Tulaba, 07/31/2020 at 4:44am (UTC):
prednisone cost at walmart

Comment posted by Aiello, 07/31/2020 at 5:58am (UTC):
prednisone for pets for sale

Comment posted by Coburn, 07/31/2020 at 2:06pm (UTC):
buying cialis online legal

Comment posted by Peyton, 07/31/2020 at 3:59pm (UTC):
where to buy generic cialis online

Comment posted by Mascorro, 08/02/2020 at 7:32pm (UTC):
is there generic for lumigan

Comment posted by Doorly, 08/03/2020 at 10:20am (UTC):
how to get chloroquine phosphate

Comment posted by Black, 08/03/2020 at 10:31am (UTC):
aquarium supplies chloroquine phosphate

Comment posted by Lavarack, 08/05/2020 at 3:01pm (UTC):
generic latisse careprost

Comment posted by McConnan, 08/09/2020 at 12:34am (UTC):
prednisone cost without insurance

Comment posted by Muscio, 08/09/2020 at 7:11pm (UTC):
nosipren 5mg

Comment posted by Griswold, 08/10/2020 at 8:38pm (UTC):
order viagra online

Comment posted by Antle, 08/11/2020 at 2:41am (UTC):
buy viagra with discount

Comment posted by Sedillo, 08/12/2020 at 9:40pm (UTC):
where to buy hydroxychloroquine

Comment posted by Ellery, 08/17/2020 at 8:55am (UTC):
cost of keflex 500 mg

Comment posted by Cleburne, 08/21/2020 at 4:51am (UTC):
walmart generic albuterol inhaler

Comment posted by Cortez, 09/01/2020 at 11:50am (UTC):
azithromycin 500 mg

Comment posted by Boos, 09/15/2020 at 4:16am (UTC):
how to buy amoxicilina 500

Comment posted by sunsepe, 12/21/2020 at 11:53pm (UTC):
Cataflam Zithromax irrilfertary <a href=https://bansocialism.com/>tadalafil generic vs cialis</a> lerinvoill achat viagra cialis en ligne

Comment posted by Lbgruike, 02/01/2021 at 6:21pm (UTC):
viagra for sale in south afriaca <a href="http://genqpviag.com/#">viagra 100</a> superviagra force on line http://genqpviag.com/ - viagra rezeptfrei ’

Comment posted by tadalafil pills 20mg, 02/14/2021 at 12:41am (UTC):
tadalafil drug class <a href=https://tadalisxs.com/#>tadalafil pills 20mg</a> tadalafil 20 mg

Comment posted by aralen chloroquine phosphate, 02/21/2021 at 4:57pm (UTC):
heart rate watch walmart <a href=https://chloroquineorigin.com/#>cloroquina</a> chloroquine antimalarial

Comment posted by sunsepe, 05/13/2021 at 9:44pm (UTC):
<a href=https://sscialisvv.com/>best price cialis

Comment posted by uncoole, 05/31/2021 at 6:32pm (UTC):
<a href=http://sscialisvv.com/>cialis online generic

Comment posted by pharmaceptica.com, 06/30/2021 at 5:45pm (UTC):
chloroquine moa https://pharmaceptica.com/

Comment posted by fastest delivery of cialis, 12/20/2021 at 5:11pm (UTC):
<a href="https://cialiswithdapoxetine.com/#">cialis coupon</a> cialis online

Comment posted by ljbhsa, 05/08/2022 at 7:57am (UTC):
hydroxychloroquine tablet https://keys-chloroquinehydro.com/

Comment posted by EragLaugh, 06/07/2022 at 12:13am (UTC):
Kamagra 100mg Oral Jelly Sildenafil Onicef https://newfasttadalafil.com/ - Cialis Male Horse Tonic For Men Mffaqp cialis 20 mg internet Tuxqsy <a href=https://newfasttadalafil.com/>Cialis</a> Wlfdcx While overseeing De Humani s publication in Vesalius happened to visit Basel when von Gebweiler was being publicly beheaded. Online Prescription Sales Of Viagra Obyyvq https://newfasttadalafil.com/ - Cialis Rhatcn

Comment posted by Offerty, 01/01/2023 at 11:31pm (UTC):
He will continue to grow, Behind his power, there seems to be a shadow, which is even more terrifying, Rogge couldn is hypertension curable t help but sighed at the magic of this magnificent magic circle <a href=http://bestcialis20mg.com/>buy cialis online canadian pharmacy</a> Hence, increasing the dose may be an effective therapeutic strategy because it compensates for the changes in the pharmacokinetics and pharmacodynamics of loop diuretics that occur in patients with CHFAdd comment to this page:
Your Name:
Your message:

 
  (58)visits  
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free