www.GrAnIt-BoSsI.pAgE.Tl
  foto qesharake
 

 gabimet gjuhësore përmirësoni vet

 Për te gjitha, a po ju pëlqen, a spo ju pëlqen, shkruani në e-mail(kliko, dhe nisja me shkrujt)xena@xenini.com

e-mail:

design by by by by by by by xenini

 

     

  faqja tjeter 
Postune: 29.12.2009.  
 

 

Koalicioni wireless.

Edhe ne keto zgjedhje u pa, qe neve ORA nuk na duhet. Na jena vone.

 
 

REKLAMA

 
 

 
  Postune: 27.12.2009.  
 

 

Shume mire jane te paguar mos me qen te knaqen, me gjendjen ne Kosove.

Eshte fakt qe te na kriminelat hecin shlire rrugeve, por mundet me i shkel ndonje ker.

Kur po e ndigjoj shoqerin civile, po me vjen me u regjistru ne FSK.

 
 

REKLAMA

 
 

 

 

 
  Postune: 26.12.2009.  
 

 

 

 
 

REKLAMA

 
 

 
  Postune: 15.12.2009.  
 

Limaj, Gjini dhe Haziri duke prit KQZ-n, pas fitoreve te mdhaja qe i shenuan te gjitha partite. Fotomontazh eshte.

 
 

REKLAMA

 
 

 
  Postune: 10.12.2009.  
 

 

EULEX - Misioni i Bashkimit Evropian per sundimin e ligjit. Kanuni i Lekes hala eshte libri me i praktikuar ne Kosove.

EULEX i bien si donator verbal.

Na lejoni pak me u qu ne kembe, se na u kane pi gjunjte. 

EULEX-i nuk na zgjidhi problemet mbrenda nates, po as mbrenda dites, po as mbrenda vitit.

 
 

REKLAMA

 
 

 

 

 
  Postune: 07.12.2009.  
 

 

Ne foto-montazh: Albin Kurti dhe Karim Limdal (zedhenese e EULEX-it)

Do t`ja nisin luften kunder nentokes Kosovare. Per fillim, do ti arrestojne minatoret.

Prej krejt institucioneve te sistemit, ketu vetem rruga mundet me pru ndonje rezultat pozitiv.

Nuk do t`ja nisin luften kunder krimit te organizum. Nuk po me duken si vetevrases.

 
 

FORUMI POLITIKA - kliko ne baner

 
 

 
  Postune: 03.12.2009.  
 

 

E ka shkurtu gjuhen, se nuk ka mujt me mshel gojen.

Normal qe nuk po shohim, kur ja kena nxjerr syt njeri tjetrit.

Te na kriminelat konstant kthehen ne vend te krimit, se aty jetojne.

Mos me qen populli, kush e di, ku kishim mberri me demokraci?

Nuk ke shansa me kopju biznismenin e suksesshem Kosovare. Kurkush nuk e di qka  punon.

Mos me dil para syve, kur je ka punon mbrapa shpines time.

 
     
 

 
  Postune: 03.12.2009.  
 

                      

                   Punim i Benit

Me jetu Nazim Bllaca ne Maqedoni, e kish pas mbiemrin Stenkoveci.

Nese EULEX-i e ka "marr ne dore", duhet tash me i "mshu" dikujt.

 
 

NUK KE ÇKA BONE KREJT DITEN ?  BLEJE KET LIBER DHE MOS E LE PA E LEXU - XIX

 
 

 
  Postune: 25.11.2009.  
 

 

I kam 18 vjet dhe pasi qe ja paten vjedh babes kerin, e pat ble tjetrin, kur ma paten vjedh mu mobilin, nana ma pat ble tjetrin, tash ma vjedhen voten, ku me ble tjetren?

Nuk keni pas nevoj me ma vjedh voten, nuk ka qen edhe kush e di qvar kvaliteti!

 
  Postune: 21.11.2009.  
 

 

Krejt po thojne qe ka ra qeveria, askush nuk po thot ku?

 
 

 

 
 

 

 

 
  Postune: 18.11.2009.  
 

 

Ne foto-montazh - protesta ne Gjakove. fotoja origjinale ketu

Pershkak interesimit te madh per zgjedhje, ne do vende, nuk kane mujt me i kthu votuesit e i kane len me votu sa here kane desht, qka tregon nivelin e madh te demokracise ne Kosove.

Kriminelat nuk po ju pergjigjen fteses se policies per biseda. Nuk po kane kohe, se kane detyra te shumta shteterore.

Ai eshte biznismen shume i angazhuar, me se shumti pune ka me policine.

Qytetaret nuk po bashkepunojne mjaft me policine. Kriminelat nuk bojne kesi gabime.

 
 

REKLAMA

 
 

 

 

 
 

TENNIS TOURNAMENT

 
 

 

 

 
     
 

 

   
     
The last comments on this page:
Comment posted by Lavender, 06/26/2020 at 7:15pm (UTC):
buy online cialis pharmacy 20mg

Comment posted by Chauvin, 06/26/2020 at 10:08pm (UTC):
best place to buy generic cialis

Comment posted by Macklin, 06/27/2020 at 9:23am (UTC):
cheap viagra pills for men

Comment posted by Nagy, 06/27/2020 at 9:57am (UTC):
cost of naltrexone for alcoholism

Comment posted by Grow, 06/27/2020 at 8:19pm (UTC):
tadalafil 20mg lowest price

Comment posted by Roan, 06/28/2020 at 1:58am (UTC):
price viagra

Comment posted by Clunie, 06/28/2020 at 6:28am (UTC):
best generic viagra websites

Comment posted by Facy, 06/28/2020 at 6:02pm (UTC):
viagra for sale online cheap

Comment posted by Bocanegra, 06/30/2020 at 10:04am (UTC):
careprost eyelash serum

Comment posted by Shillings, 07/03/2020 at 3:06am (UTC):
clomid 50mg vs 100mg

Comment posted by McCasland, 07/03/2020 at 1:54pm (UTC):
amoxicilina 500 mg dosage

Comment posted by Frias, 07/05/2020 at 2:37am (UTC):
cialis online without prescription

Comment posted by Benitez, 07/05/2020 at 6:45am (UTC):
best online pharmacy for generic cialis

Comment posted by Hurtado, 07/06/2020 at 11:45am (UTC):
cialis and viagra combination

Comment posted by Busch, 07/07/2020 at 8:14am (UTC):
is viagra prescription judpharm

Comment posted by Loggins, 07/07/2020 at 10:59am (UTC):
safest place to buy cialis online

Comment posted by Maconochie, 07/07/2020 at 1:37pm (UTC):
erectile dysfunction cialis medicines

Comment posted by Kraft, 07/08/2020 at 5:53pm (UTC):
where can i order hydroxychloroquine

Comment posted by Brace, 07/08/2020 at 7:15pm (UTC):
buy acetaminophen online

Comment posted by Hockensmith, 07/08/2020 at 11:52pm (UTC):
buy pills erection generic

Comment posted by Dow, 07/09/2020 at 12:37am (UTC):
ed pills canada

Comment posted by Benn, 07/09/2020 at 1:47pm (UTC):
gnc products for erectile dysfunction

Comment posted by McCathie, 07/10/2020 at 9:13am (UTC):
ventolin manufacturer coupon 2020

Comment posted by Lloyd, 07/17/2020 at 12:20am (UTC):
buy generic 100mg viagra online

Comment posted by Kersey, 07/18/2020 at 7:02pm (UTC):
erectile dysfunction cialis medicines

Comment posted by Brunker, 07/20/2020 at 11:09am (UTC):
viagra without the prescription judpharm

Comment posted by McCormick, 07/20/2020 at 8:37pm (UTC):
buy viagra online without subscription

Comment posted by Bronson, 07/30/2020 at 6:48am (UTC):
prednisone mexico pharmacy

Comment posted by Ennor, 07/31/2020 at 2:12am (UTC):
prednisone price retail

Comment posted by Dugdale, 08/02/2020 at 8:01am (UTC):
https://naltrexoneonline.confrancisyalgomas.com

Comment posted by Timmons, 08/04/2020 at 6:45pm (UTC):
prednisone 10 milligram

Comment posted by Farber, 08/08/2020 at 11:20pm (UTC):
prednisone on sale

Comment posted by Grant, 08/10/2020 at 4:12pm (UTC):
us discount viagra overnight delivery

Comment posted by Osorio, 08/10/2020 at 5:46pm (UTC):
canadian parmacy viagra 100mg

Comment posted by Fraire, 08/12/2020 at 11:19am (UTC):
hydroxychloroquine cost

Comment posted by Pardo, 08/19/2020 at 3:29am (UTC):
keflex 500 mg for sale

Comment posted by Kaestner, 08/20/2020 at 11:46am (UTC):
proventil inhaler for sale

Comment posted by Purdy, 09/02/2020 at 12:08pm (UTC):
azithromycin 250mg

Comment posted by Rutt, 09/07/2020 at 7:40pm (UTC):
buy hydroxychloroquine

Comment posted by Giles, 10/31/2020 at 10:22am (UTC):
amoxycillin1st.com

Comment posted by apapham, 12/13/2020 at 3:46pm (UTC):
Order Effexor Xr irrilfertary <a href=https://bansocialism.com/>cialis prescription online</a> lerinvoill cialis wiki

Comment posted by tadalafil daily use, 02/13/2021 at 9:51pm (UTC):
tadalafil structure <a href=https://tadalisxs.com/#>tadalafil 40 mg daily</a> liquid tadalafil side effects

Comment posted by hydroxyquinoline, 02/21/2021 at 8:55pm (UTC):
what is hydroxychloride <a href=https://hydroxychloroquinex.com/#>renaud muselier</a> hydroxychloroquine sulfate 200 mg tab

Comment posted by voilert, 04/15/2021 at 2:18pm (UTC):
http://vslevitrav.com/ - cost of levitra at savon pharmacy

Comment posted by apapham, 05/03/2021 at 10:54am (UTC):
<a href=https://fcialisj.com/>cialis pills

Comment posted by pharmaceptica, 06/24/2021 at 4:31pm (UTC):
hydroxyquine drug https://pharmaceptica.com/

Comment posted by cialis support 365, 11/13/2021 at 9:58am (UTC):
cialis dosage https://cialiswithdapoxetine.com/

Comment posted by cialis price, 12/11/2021 at 7:31pm (UTC):
cialis online <a href="https://cialiswithdapoxetine.com/#">cheap cialis</a>

Comment posted by dinthipo, 06/05/2022 at 1:38am (UTC):
<a href="http://erythromycin1m.com/#">erythromycin for fish</a>

Comment posted by Sulouby, 06/22/2022 at 9:00am (UTC):
Where To Order Generic Bentyl Best Website https://newfasttadalafil.com/ - Cialis Jeybfk Such a diet has been shown to lower BP. <a href=https://newfasttadalafil.com/>Cialis</a> cialis en pharmacie Isshpj Tegretol Without Prescription https://newfasttadalafil.com/ - generic cialis 5mg Your body will also make a hormone that loosens ligaments throughout your body to prepare it for childbirth.Add comment to this page:
Your Name:
Your message:

 
  (58)visits  
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free