www.GrAnIt-BoSsI.pAgE.Tl
  * Si ta qitni njeriun nga msn *
 

nese doni me qit njeriun nga msn duhet ta perdorni esc dhe perseri enter esc dhe enter perser ju dihet ta provoni 5-6 her deri sa ta qitni njeriun nga msn por kjo vlen vetem nqofse messangerat jan te njejt me te tendin ju pershendesim


Add comment to this page:
Your Name:
Your message:

 
  (58)visits  
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=