www.GrAnIt-BoSsI.pAgE.Tl
  lojra te tjera
 
kamarier

praktik per kamariera

106. toster

kape buken

107. trambollina

mbaje barazpeshen

108. furragjia

furra automatike

109. bowling

kugllana edhe ne xenini

110. sekuencat e filmit

kuizi anglisht - sa dini për film

111. basket

shuto ne kosh, nëse di

112. mikrobet

duhet mi myt mikrobet

113. akcion - goll

finta majtas ose djathtas dhe del para portierit dhe ....nuk di mo

114. faraonat

klikon ne kater te njejta ne form te katrorit

115. qibritat

si me qibrita

116. bajat

faqja ma e bajatavt n`bote

117. 3 me 1

loja si Viktorije me nji goll

118. komunat kosovare

KFOR-i ti meson komunat ne Kosove - interesant

119. bomba

20 minuta, per me gjet bomben i ki

120. cubix

testoje inteligjencen

121. cowboy

me i gjujt rapet ne ajër

122. photo dallimet

gjej 5 dallime ndermjet fotove - vetem shpejt

123. nje me nje

futboll ne golla te vogla

124. parkoma kerin

ushtroje me parku kerin

125. shigjetari

provoje precizitetin me shigjet

126. rrëshqitje

per me u flladit

127. ylli

loja është infektuse - lexoje udhezimin dhe nisja me luajt

128. up beat

edhe loje edhe muzik edhe edukative - xix

129. burgu

ik prej burgu

130. rrëshqitje ne dras

kogja veshtir me i bo 100 metra

131. rockstar

behu rock star

132. pingpong

sporti nderkombetarisht i pranuar

133. run ronaldo run

mos i ha sendviqat se po trashesh

134. 4 sekonda loja

plot loje me nji vend, por duhet me i kry per 4 sekonda

135. incriminati

e kape me maus dhe ja gjen vendin sa më shpejt

136. ushtro gjuajtjen

kurre nuk i dihet, kur mundet me tu dashte

137. gjuajtje extreme

e mire per mu shfry

loja logjike, shum interesant

mbaje ballansin

gjuan me anijen kozmike

loja cilja u luajt edhe para 20 vite ne Gallaksi (ish kafiqi ne Prishtine sot ordinance) - xix

kliko mbi ngjyre shpejt

loje me grafik e dobet por e qart

tenis sipas yahoos

futboll klasik

gjujtje me aeroplana

gjujtje te lira si Beckhami

refleksat

pastroje parkingun prej bores

duhet me dit me exploziv

loja interesant me i gra kerit dhe me gjujt

nice loja

loje logjike - interesant

loje precize - interesant

loje me robota

karate

loje e shpejte - xix

dizajn i ri lojes klasike

ushtroni ketu, jo ne rruge

loje logjike - xix

sudoku (njana prej lojrave ma te popullarizuara ne bote)

ndertoje banesen sa ma nelt, deri sa nuk rexohet

loje precize

ditari i peshkatarit

Mario ndryshe

Futboll 1 me 1 - xix

Kape miun

Klasike - xix

Klasike prej vitete 1980. U luajt ne ZX Spectrum dhe ne Commodore

Loja legjendare prej kohes Commodore 64

Loja vjeter me tenka, me disa ndryshime

Shkolla vjeter e lojrave - xix

I bjen pianos

I bjen pianos, vetem profi

I bjen tupanave, vetem profi

Loje fantastike me zhvillu trunin - nese keni

Kombinatorik te hatashme - shum me pelqen

Kjo loje, thijesht te kalle, te tranon

Mbreterit e Rilindjes - eshte falas, nderkombetare dhe ne lidhje te drejtperdrejt roluajtje loje.

The last comments on this page:
Comment posted by Enkyfp, 05/29/2022 at 5:24pm (UTC):
buy generic prednisone 10mg - <a href="https://accutanpll.com/">accutane 10mg pills</a> accutane tablet

Comment posted by Ajcyfl, 05/31/2022 at 2:21am (UTC):
brand amoxicillin 1000mg - <a href="https://amoxill.store/">order amoxicillin 500mg without prescription</a> sildenafil online buy

Comment posted by Cuvcyl, 06/01/2022 at 2:00pm (UTC):
order generic prednisolone 40mg - <a href="https://neurontinx.store/">order neurontin 600mg pills</a> viagra pill

Comment posted by Ynpurt, 06/03/2022 at 6:07am (UTC):
order furosemide 100mg generic - <a href="https://ivermecptin.com/">stromectol humans</a> ivermectin 12 mg

Comment posted by Jdaazb, 06/04/2022 at 9:46pm (UTC):
plaquenil 400mg ca - <a href="https://plaquepll.com/">plaquenil 200mg usa</a> baricitinib over the counter

Comment posted by Xqawko, 06/09/2022 at 12:02pm (UTC):
cost vardenafil 20mg - <a href="https://clomiphene.store/">purchase clomiphene pill</a> clomiphene brand

Comment posted by Hrbvgy, 06/15/2022 at 11:15pm (UTC):
order deltasone pill - <a href="https://amoxicilli.store/">amoxil 250mg uk</a> buy amoxicillin pills

Comment posted by Etbitairm, 06/18/2022 at 5:27pm (UTC):
essay on gandhi in hindi <a href="https://essaytuperus22.com/ ">essay depot documents spent summer vacation</a> https://essaytuperus22.com/

Comment posted by Wctrbr, 06/19/2022 at 3:23am (UTC):
cenforce price - <a href="https://xezetimibe.com/">ezetimibe medication</a> purchase motilium pill

Comment posted by Jqjaqb, 06/20/2022 at 12:57pm (UTC):
order viagra 100mg online cheap - <a href="https://fsildenafil.store/">sildenafil citrate 50mg</a> order cialis for sale

Comment posted by Ecektairm, 06/20/2022 at 1:54pm (UTC):
importance of homework essay <a href="https://essaychekhere.com/ ">sample essay on public administration</a> https://essaychekhere.com/

Comment posted by Xtqych, 06/22/2022 at 12:38am (UTC):
buy provigil 100mg online - <a href="https://rerectpill.com/">buy ed meds</a> rhinocort drug

Comment posted by Wrremove, 06/23/2022 at 3:14am (UTC):
how to quote article in essay mla <a href="https://essayrightversion.com/ ">sample essay business school application</a> https://essayrightversion.com/

Comment posted by Akiiamala, 06/23/2022 at 9:28am (UTC):
short essay on rainwater harvesting <a href="https://ouressaypride.com/ ">common app essay prompts explained</a> https://ouressaypride.com/

Comment posted by JbdgSaultulge, 06/23/2022 at 1:48pm (UTC):
literary analysis essay conclusion paragraph <a href="https://essayanalyticok.com/ ">sample essay spm informal letter</a> https://essayanalyticok.com/

Comment posted by Nfvruike, 06/25/2022 at 8:08am (UTC):
good illustration essay ideas <a href="https://essaytruelist.com/ ">ut austin essay topic b</a> https://essaytruelist.com/

Comment posted by Eavrtairm, 06/26/2022 at 8:14am (UTC):
gold rx pharmacy <a href="https://pharmacyday5.com/ ">n1 canadian pharmacy</a> https://pharmacyday5.com/

Comment posted by Wrfaemove, 06/28/2022 at 2:33pm (UTC):
is canada drugs online legitimate <a href="https://pharmacyclined.com/ ">canada online pharmacy legitimate</a> https://pharmacyclined.com/

Comment posted by Rmgyid, 06/28/2022 at 9:48pm (UTC):
losartan 50mg over the counter - <a href="https://promethazinen.com/">generic promethazine 25mg</a> promethazine canada

Comment posted by Athbamala, 06/29/2022 at 5:23am (UTC):
sildenafil citrate revatio <a href="https://sildenafilrealed.com/ ">medicaid cover sildenafil</a> https://sildenafilrealed.com/

Comment posted by Ouzxou, 07/01/2022 at 2:13am (UTC):
levofloxacin over the counter - <a href="https://levofloxacinr.com/">cost levaquin 500mg</a> order cialis 10mg online

Comment posted by Kdjunw, 07/02/2022 at 4:15pm (UTC):
generic cialis 5mg - <a href="https://rtamsulosin.com/">buy flomax 0.2mg generic</a> cost tamsulosin

Comment posted by Wunbemove, 07/02/2022 at 4:41pm (UTC):
cialis no prescriptuin <a href="https://cheppercialis.com/ ">viagra no prescription cialis</a> https://cheppercialis.com/

Comment posted by Abilamala, 07/02/2022 at 8:00pm (UTC):
max dose of tadalafil <a href="https://tadalafilise.com/ ">tadalafil generic headache nausea</a> https://tadalafilise.com/

Comment posted by JbqzSaultulge, 07/03/2022 at 5:08am (UTC):
800 mg cialis <a href="https://hojocialis.com/ ">buying cialis in south africa</a> https://hojocialis.com/

Comment posted by JnyxSaultulge, 07/08/2022 at 4:31pm (UTC):
generic viagra quick delivery <a href="https://liloviagra.com/ ">sildenafil 50 mg</a> https://liloviagra.com/

Comment posted by Jqazruike, 07/10/2022 at 11:01pm (UTC):
viagra soft tabs 100mg 50mg <a href="https://pfdviagrixx.com/ ">where to buy real viagra cheap</a> https://pfdviagrixx.com/

Comment posted by Evyltairm, 07/12/2022 at 7:26am (UTC):
pictures of penis on cialis <a href="https://goesuscialis.com/ ">dapoxetine and cialis</a> https://goesuscialis.com/

Comment posted by Wzweemove, 07/14/2022 at 4:37pm (UTC):
canadian pharmacy 24 <a href="https://uuuppharm.com/ ">creighton university pharmacy online</a> https://uuuppharm.com/

Comment posted by Admjamala, 07/15/2022 at 9:10am (UTC):
sildenafil 20 coupon <a href="https://xtyviagrix.com/ ">sildenafil 50mg united states</a> https://xtyviagrix.com/

Comment posted by JyhbSaultulge, 07/15/2022 at 9:41am (UTC):
order cialis from canada <a href="https://xucialika.com/ ">generic cialis for sale</a> https://xucialika.com/

Comment posted by Tusbff, 07/15/2022 at 9:32pm (UTC):
order hydroxychloroquine sale - <a href="https://viagsildef.com/">sildenafil in usa</a> cenforce for sale

Comment posted by Nbyuuruike, 07/18/2022 at 5:53am (UTC):
generic sildenafil <a href="https://hedrviagros.com/ ">cheap viagra online pharmacy</a> https://hedrviagros.com/

Comment posted by Jtbjruike, 07/18/2022 at 1:18pm (UTC):
motion sickness <a href="https://ostipharmso.com/ ">walgreens pharmacy store location</a> https://ostipharmso.com/

Comment posted by Adfjamala, 07/23/2022 at 11:29am (UTC):
trustworthy canadian pharmacies <a href="https://pharmregtop.com/ ">legitimate canadian pharmacy online</a> https://pharmregtop.com/

Comment posted by Weweemove, 07/23/2022 at 1:41pm (UTC):
cheap generic viagra no prescription <a href="https://vigrixvix.com/ ">sildenafil 5 mg tablet</a> https://vigrixvix.com/

Comment posted by Nbctruike, 07/24/2022 at 10:02pm (UTC):
sildenafil 50mg united states <a href="https://foxviagrixed.com/ ">buy viagra wholesale</a> https://foxviagrixed.com/

Comment posted by Weweemove, 07/29/2022 at 12:25pm (UTC):
viagra online store <a href="https://vigrixvix.com/ ">indian viagra</a> https://vigrixvix.com/

Comment posted by Adfjamala, 07/29/2022 at 5:46pm (UTC):
derm rx pharmacy <a href="https://pharmregtop.com/ ">canada drugs no prescription</a> https://pharmregtop.com/

Comment posted by Wrbhemove, 08/02/2022 at 11:15am (UTC):
female viagra tablet <a href="https://sildenaflabc.com/ ">sildenafil 50mg best price</a> sildenafil 100mg for sale

Comment posted by Arfvjamala, 08/02/2022 at 4:58pm (UTC):
sildenafil vs cialis <a href="https://tadalaflabc.com/ ">what works better viagra or cialis</a> iron dragon liquid tadalafil

Comment posted by Nexzruike, 08/04/2022 at 10:10pm (UTC):
daniel, lee tadalafil <a href="https://cialpriceus.com/ ">cialis expiration</a> best price tadalafil

Comment posted by Jikaruike, 08/05/2022 at 5:20am (UTC):
canadian pharmacy viagra no prescription <a href="https://tabviagrleo.com/ ">25 mg generic viagra</a> where can buy viagra

Comment posted by Nrfxruike, 08/07/2022 at 1:17pm (UTC):
Trimox <a href="https://zpharz.com/ ">Rulide</a> Feldene

Comment posted by JunbSaultulge, 08/08/2022 at 1:36am (UTC):
cialis, money order <a href="https://tocialius.com/ ">is cialis bad for you</a> cialis denmark

Comment posted by Jrvxruike, 08/08/2022 at 11:04am (UTC):
cheap price sildenafil 100 mg <a href="https://seinviagro.com/ ">sildenafil 50 mg price</a> sildenafil 50mg for sale

Comment posted by JxedSaultulge, 08/14/2022 at 1:53am (UTC):
cialis contraindications <a href="https://ciallsed.com/ ">tadalafil tablets uses</a> tadalafil soft tablets https://ciallsed.com/

Comment posted by Jrnoruike, 08/14/2022 at 8:56pm (UTC):
cialis dapoxetine <a href="https://qcialiuss.com/ ">best canadian pharmacy for cialis</a> snorting cialis https://qcialiuss.com/

Comment posted by Wrcjemove, 08/15/2022 at 5:44am (UTC):
20 mg viagra daily <a href="https://zenviagrok.com/ ">can i buy viagra online in canada</a> how to get viagra us https://zenviagrok.com/

Comment posted by Eiatairm, 08/16/2022 at 6:29am (UTC):
buy viagra paypal <a href="https://viagrjin.com/ ">buy viagra without prescription</a> best viagra for sale https://viagrjin.com/Add comment to this page:
Your Name:
Your message:

 
  (58)visits  
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free